Areál vodných športov a hotel Divoká Voda sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Čunovo. Ponúka širokú škálu športových aktivít a zábavných programov, ktoré ušijeme na mieru pre Vašu firmu, rodinu aj priateľov. Náš areál je jedinečný predovšetkým tým, že ponúka množstvo športových aktivít, ktoré zaručujú celodennú zábavu a nezabudnuteľné zážitky. Svojim vybavením spĺňa kritériá športových centier najvyššej kvality. Dožičíme Vám pocit splavu divokej rieky. Na našom umelom vodnom kanáli, ktorý patrí medzi najlepšie na svete, s Vami a Vašimi priateľmi, bezpečne ale pritom akčne, zjazdíme 460m dlhé trate. Naša umelá riečna vlna je svojou “konštrukciou” jednou z prvých v Európe.

Šᴘᴏʀᴛᴏᴠé ᴀᴋᴛɪᴠɪᴛʏ ᴘʀᴇ ᴅᴏsᴘᴇʟýᴄʜ: rafting, hydrospeed, vodné skútre, plavba po Dunaji motorovým člnom, wakeboarding, vodné lyže SUP a kanoe na tichej vode, škala kajaku, štvorkolky, lukostreľba, futbal a plážový volejbal.

Šᴘᴏʀᴛᴏᴠé ᴀᴋᴛɪᴠɪᴛʏ ᴘʀᴇ ᴅᴇᴛɪ: detský rafting, aquaroller, SUP, kajaky a kanoe na tichej vode, skákací hrad, trampolína, maľovanie na tváričky, tvorivé dielne, jazda na koni a mnohé ďalšie.

Nᴀšᴀ ᴘᴏɴᴜᴋᴀ:
– teambuilding
– športové hry
– tematické/vianočné/novoročné večierky
– firmené školenia, konferencie, kongresy, mítingy
– svadby
– rodinné podujatia, narodeninové oslavy, detské oslavy stretnutia
– stretnutia a aktivity pre priateľov a známych

Uʙʏᴛᴏᴠᴀɴɪᴇ:
Areál a hotel Divoká Voda je situovaný v príjemnomm prostredí na brehu Dunaja, uprostred prírody, avšak len na skok od centra hlavného mesta Bratislava. Ubytovanie ponúkame v jedno, dvoj, troj a štvor – lôžkových izbách hotela Divoká Voda***, s celkovou kapacitou 55 lôžok. Zároveň, v tesnej blízkosti hotela, ponúkame ubytovanie v 16. štvorlôžkových bungalovoch alebo v campingu.

Naše služby

  • Športovisko / Fitness centrum
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • hotel@divokavoda.sk

Kde nás nájdete

Vodné Dielo Čunovo, 850 09 Bratislava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: