Účtovnícka spoločnosť Arisan sídli v Bratislave a špecializuje sa na komplexné ekonomické a právne poradenstvo. Ide o nezávislú poradenskú spoločnosť, ktorá pomáha spoločnostiam pri využívaní nových príležitostí a minimalizovaní nových rizík. Okrem toho spoločnosť patrí medzi členov Medzinárodnej asociácie finančných manažérov.

Na trhu pôsobí už od roku 2004. Dôkazom kvalitnej práce je portfólio klientov, ktoré obsahuje už vyše 180 firiem, od živnostníkov až po nadnárodné korporácie z rôznych odvetví.

Medzi hlavné činnosti spoločnosti patrí najmä účtovníctvo, online účtovníctvo, právne služby, dane a účtovníctvo, zakladanie firiem, archivácia dokladov, virtual office, externý back office, sprostredkovateľská činnosť. Spoločnosť Arisan poskytuje svojim klientom neustálu podporu a pomáha spoločnostiam rozličných odvetví rásť.

V prípade ďalších otázok ohľadom spolupráce alebo ak hľadáte profesionálneho partnera pre váš business, ktorý vám pomôže s rastom firmy, neváhajte spoločnosť kontaktovať či už telefonicky alebo emailom.

Naše služby

  • Účtovníctvo
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • info@arisan.sk

Kde nás nájdete

Mudrochova 2, 831 06 Bratislava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: