KURZY PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Len u nás nájdete pestrý výber cirkusových disciplín, ktoré sa vyučujú pod jednou strechou. Ponúkame cirkusové kurzy pre deti aj dospelých pod vedením vyškolených lektorov s dlhoročnými skúsenosťami. Učíme vzdušnú a párovú akrobaciu, žonglovanie, cyrwheel, či umenie ohňa, pre deti máme všeobecné kurzy s názvom Multicirkus a Extracirkus.

 

PREDSTAVENIA A ANIMÁCIE

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, novocirkusové show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu, tanec s ohňom či vizuálnu svetelnú show. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.

 

TEAMBUILDING

Cirkusové aktivity sú ideálnym programom aj na firemný teambuilding

Prostredníctvom jednoduchých cirkusových zručností sa naučia vaši zamestnanci lepšie ovládať ľavú aj pravú ruku, otvoria sa im hemisféry a pri spoločných hrách sa spoznáva a upevňuje kolektív, budujú sa lepšie vzťahy a vzájomná dôvera. Vyskúšajú si žonglovanie, roztočiť tanierik na paličke či hula hoop okolo pása, ovládať diabolo a flower stick a pre tých fyzicky zdatných máme aj workshop párovej akrobacie.

Naše služby

  • Kurzy, Krúžky

Kde nás nájdete

Molecova 2, Bratislava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: