FARM HOUSE to nie je len o predaji kvalitného mäsa a výrobkov…

FARM HOUSE je o vášni k mäsu….

I keď spoločnosť Farm House je na trhu pomerne krátko, stoja za ňou ľudia, ktorí majú z minulosti dlhoročné skúsenosti s predajom mäsa, mäsových výrobkov a rôznych farmárskych produktov.

Ľudia v dnešnej dobe už pochopili, že nie je nakupovanie ako nakupovanie. Snažíme sa o individuálny prístup k našim zákazníkom a ich potrebám. Nakoľko nie sme veľká spoločnosť, môžeme si to dovoliť.

Prísne dohliadame na kvalitu našich predávaných produktov, aby sme docielili čo najväčšiu spokojnosť zákazníkov.

Pri nákupe spolupracujeme s rôznymi spoločnosťami, ktoré sú rovnako naladené, ako my.

Uprednostňujeme menších slovenských výrobcov, farmárov, chovateľov, ktorí ponúkajú okrem tovaru aj časť svojho srdca, umu a driny pri neľahkých podmienkach cenotvorby veľkých obchodných reťazcoch.

Pri tom všetkom však stojíme pevne na zemi a snažíme sa priniesť vždy čerstvé produkty za prijateľné ceny, aby si u nás mohol nakúpiť každý, a nie len tých povestných 10% ľudí, ktorí na to majú. Myslíme si, že každý môže mať výbornú kvalitu za rozumnú cenu.

V ponuke máme vždy čerstvú hydinu, bravčovinu, hovädzinu, teľacinu, morčacie ako aj kačacie mäso, pštrosie mäso, jahňacie, chladenú divinu, ako aj BIO mäso rôzneho druhu, farmárske mäsové výrobky, mliečne výrobky z rôznych fariem a salašov, vajíčka z 100% voľného výbehu, kde sliepky sú chované pšeničnými klíčkami, kvalitné medy od regionálnych včelárov a veľa iného. Ako špecialitou je u nás veľký hit grilované rebierka, grilované kolená, kurčatá, kuracie rolky a iné produkty, ktoré každý deň pripravujeme a grilujeme. Povestnou čerešničkou na torte je vyzretá hovädzina a rôzne steaky

„DRY AGED“, ktoré zrejú aj viac ako 100dní.

Sme jedny z mála, ktorí ponúkame hovädzie mäso z dobytka Limousine a Aberdeen Angus.

Naša filozofia sa nám vracia v podobe spokojných a pravidelne sa vracajúcich zákazníkov. A to je to najväčšie uznanie.

Nakoľko sme zaznamenali veľmi veľa dotazov, ohľadom nášho rozšírenia pôsobenia, rozhodli sme sa vyslyšať ich žiadosti.

V súčasnosti nás nájdete v regióne Bratislavy na Farmárskej Tržnici (Fresh Market), ako aj v NC Vajnoria, ďalej v priestoroch Tesca na Ševčenkovej a rovnako v CBA Terno vo Svätom Jure.

Čoskoro privítame nových zákazníkov aj v OC Retro, kde pripravujeme novú predajňu. Ale už teraz plánujeme a pripravujeme ďalšie predajne, aby to mal náš zákazník bližšie k sebe😊.

Čaká nás dlhá a náročná cesta, ale sme team šikovných ľudí, ktorí vedia čo robia a ako to majú robiť.

A hlavne sme partia dobrých priateľov vrátane zamestnancov, ktorí majú svoju prácu ako hobby.

FARM HOUSE je proste naša ♥

 

Naše služby

  • Obchod
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • e.stevkova@farmhouse.sk

Kde nás nájdete

Rožňavská 1/a, 831 07, Bratsilava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: