Naša spoločnosť PRESTO Services Slovakia, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 2008, keď vznikla ako dcérsky podnik druhej najväčšej českej prekladateľskej a jazykovej agentúry PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o., ktorá má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti prekladov, tlmočenia a výučby jazykov. Spoločnosť PRESTO SK na svojom začiatku z tejto príbuznosti veľa načerpala a prevzala, ale počas svojej existencie získala spoločnosť množstvo vlastných cenných skúseností a na slovenskom trhu z prekladmi sa jej darí veľmi úspešne.

Naše služby zabezpečujeme v spolupráci s viac ako 2 000 externými spolupracovníkmi, medzi ktorých patria nielen kvalitní a skúsení prekladatelia a korektori, ale aj lektori či špecializovaní odborníci v rôznych odvetviach.

Zákazky zabezpečujú naši kvalifikovaní projektoví manažéri, ktorí sa vždy snažia vyjsť v ústrety Vašim požiadavkám. Naším mottom je predovšetkým kvalita, rýchlosť práce a individuálny a otvorený prístup ku klientom. Pri našej práci používame širokú škálu CAT nástrojov, ktoré nám umožňujú poskytnúť našim klientom kvalitnejšie preklady za kratší čas a nižšiu cenu. Budeme radi, ak sa pri riešení prekladov obrátite na našu agentúru, s radosťou Vás o našich kvalitách presvedčíme osobne.

Naše služby

  • Preklady, Tlmočenie
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • translations@presto-preklady.sk

Kde nás nájdete

Bulharská 70, 821 04, Bratislava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: