Ponúkame umelý obkladový kameň a kamenné dlažby na predaj. Naša spoločnosť úspešne funguje na slovenskom trhu v oblasti stavebníctva od roku 2001. Máme za sebou mnohé realizácie objektov určených na bývanie a rekreáciu. Na základe požiadaviek zákazníkov, sme sa rozhodli rozšíriť oblasť činností a služieb, ktoré ponúkame našim klientom.

Dovoz obkladového kameňa sa pre nás stal súčasťou našich plánov do budúcnosti. Klientom chceme zabezpečiť nie len predaj, ale poskytovať kompletný servis. Naše služby zahŕňajú všetky činnosti, ktoré sú potrebné pre úspešnú realizáciu daného projektu (poradenstvo, vizualizácie, služby architektov, predaj kameňa, odborná montáž, záručný a pozáručný servis). Naša spoločnosť disponuje vlastnými pracovníkmi, ktorí sú odborne zaškolení na montáž nášho kamenného obkladu.

Náš showroom je bohužial momentálne mimo prevádzky. V prípade ak by ste mali záujem o vzorky našich produktov alebo vidieť naše realizácie kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle alebo emailom.

Naše služby

  • Koberce, Podlahy, Terasy
  • Stavby, Rekonštrukcie
  • Stavebniny, Materiál, Sanita
Rozšírené informácie
E-mail adresa
  • topkamen@topkamen.sk

Kde nás nájdete

Kopčianska 82/A, 851 01 Bratislava

 

Reklamný priestor

 

Pridajte komentár k tomuto profilu: