Gazdovský trh

Gazdovský trh

Gazdovský trh je pre Vás to správnou voľbou, ak hľadáte čerstvé, zdravé a kvalitné potraviny, a zároveň Vám záleží odkiaľ tieto potraviny pochádzajú.

S myšlienku Gazdovského trhu ako kamennej predajne, ktorá na trh prináša kvalitné Slovenské potraviny sme sa zapodievali už dávnejšie. Dlho túto ideu brzdilo nákupné správanie väčšiny domácností, ktoré uprednostňovali a do určitej miery stále uprednostňujú cenu pred kvalitou potravín. V poslednom období však narastá nespokojnosť s kvalitou prevažne dovážaných potravín. Túto skutočnosť umocňujú potravinové škandály, ktoré sú už takmer na dennodennom poriadku.

Sme presvedčení, že Slovenský spotrebiteľ si zaslúži kvalitné potraviny.

Gazdovský trh Bratislava

 

I napriek neustálemu znižovaniu podielu Slovenských výrobkov, existuje množstvo farmárov, pestovateľov a výrobcov, ktorí nezabudli produkovať kvalitné potraviny a ktorí nemajú možnosť ponúknuť svoje výrobky v konvenčných potravinových reťazcoch. Mnohí z nich si otvorili vlastné predajné miesta, kde ponúkajú svoje kvalitné produkty. Problém spočíva v tom, že ako spotrebiteľ, ktorý má záujem o zdravé kvalitné potraviny sa „nabeháte“.

Naším cieľom je ponúknuť tie najlepšie produkty za prijateľnú cenu, vyprodukované v našich regiónoch, čím podporujeme domácich farmárov, pestovateľov a výrobcov. Vznik kamennej predajne s kvalitnými potravinami od Slovenských výrobcov podporili 3 myšlienky: Tou prvou bolo dostať tradičné poctivé potraviny na náš stôl, tou druhou podporiť malých lokálnych výrobcov a do tretice možnosť nakúpiť kvalitné potraviny pod jednou strechou. Vďaka myšlienke „Slovenskosti a kvality“ je náš obchod odlišný a unikátny. Dizajn predajne je koncipovaný tak, aby jej návšteva evokovala atmosféru Slovenského gazdovského dvora. Strategickú úlohu v našom obchode zohráva kvalitný personál, ktorý Vás dokáže atraktívnou formou oboznámiť s našou ponukou a pôvodom jednotlivých výrobkov.

Ďakujeme projektu #praveslovenske za spoluprácu a podporu slovenských výrobcov:

Reklamný priestor

leave your comment


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.