Staršie

Senior Account Manager je pre nás kľúčová pozícia. Kandidát bude zodpovedný za rozvoj obchodných príležitostí na Slovensku pre prístupy do siete Sigfox, dennú prácu s partnermi a aj koncovými zákazníkmi a okrem toho bude aj: "Solution Seller", ktorý porozumie potrebám a pomôže vytvoriť taký business case, v ktorom budú zariadenia komunikovať cez sieť SigfoxBudovať a udržovať vzťahy s kľúčovými partnermi a zákazníkmi Pripravovať account planningUdržiavať aktuálne CRMPre zákazníka vybrať a odporučiť vždy toho správneho partnera viac info »
Ut, jan 16, 2018
PozriPracu.sk
Do nášho scrumového tímu hľadáme skúseného Java Developera, ktorému dáme priestor zúčastňovať sa na architektonických meetingoch a realizovať sa pri zlepšovaní procesov. Hľadáme niekoho, kto rád zodpovedá za svoj kód, nadalej chce programovať a dokonale poznať systém na úrovni biznisu a smeruje k architektonickej role. Uvítame aspoň základné skúsenosti s IT analýzou a návrhom architektúry avšak v Jave musíš byť doma. Ak ťa vždy zaujímala aj biznis stránka na projekte, možnosť pochopenia konkrétnych požiadaviek a preferuješ priamu interakciu s klientom tak hľadáme práve Teba. viac info »
Ut, jan 16, 2018
PozriPracu.sk
Pri tejto pozícii bude mať náš nový kolega/kolegyňa možnosť spoznať vysokovýkonné backend systémy a ich architektúru, zdokonalí sa v Jave, linuxe aj angličtine. Výhodou práca v dynamickom prostredí so šikovnými kolegami, ale je aj možnosť práce z domu.+ remote support na zabezpečenie podpory pre charging aplikácie u mobilného operátora + práca v linux prostredí, tvorba a použitie podporných scriptov na analýzu + analytika štatistík používania, kontrola logov, riešenie nahlásených chýb a problémov + návrh a implementácia riešení vzniknutých problémov v Jave a v prípade potreby aj zmenových požiadaviek na systém + práca s projektovým tímom v UK viac info »
Ut, jan 16, 2018
PozriPracu.sk
Ponuka možnosti registrácie ubytovacím zariadeniam v Čechách do aplikácie známeho celosvetového rezervačného systému hotelov - Trivago, ktorý následne umožní zákazníkom vytvoriť rezerváciu tej najvhodnejšej izby:- aktívna telefonická komunikácia, oslovovanie ubytovacích zariadení (B2B)- telefonická komunikácia s rozhodujúcimi osobnasťami / manažérmi hotelov- poradenstvo a asistencia pri registrácii hotelov do systému- administratívne činnostiPracovné miesto vhodné aj preabsolventaPracovné podmienkyPráca na zmeny: pružný pracovný čas viac info »
Po, jan 15, 2018
PozriPracu.sk
komplexné zabezpečovanie knižnično-informačných služieb v automatizovanom režime, rešeršná činnosť z elektronických informačných zdrojov, práca s používateľom, školenia pre používateľovPracovné podmienkyPracovný čas: od 7:00 do 19:00Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim viac info »
Po, jan 15, 2018
PozriPracu.sk
komplexné zabezpečovanie knižnično-informačných služieb v automatizovanom režime, organizovanie podujatí a prezentácií pre verejnosť, školenia, riadenie činnosti odboru, plánovanie, koncepčná práca, práca s používateľmi, upomínacia agendaPracovné podmienkyPracovný čas: od 7:00 do 15:00Práca na zmeny: pružný pracovný čas viac info »
Po, jan 15, 2018
PozriPracu.sk
Hľadáme automechanika alebo pomocného automechanika osobných motorových vozidiel + pneuservis.Pracovné podmienkyPracovný čas: od 8:00 do 16:00Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Po, jan 15, 2018
PozriPracu.sk
Hľadáme technicky zdatného obchodníka, kt. má skúsenosti s predajom kotlov. Jedná sa o skúseného človeka, ktorý má znalosť nielen obchodnú, ale i technickú - vie zákazníkovi vysvetliť benefity ponúkaného riešenia, i keď môže byť drahšie ako ponúka konkurencia. Hľadáme človeka, ktorý verí produktu, ktorý predáva - vie vysvetliť detaily fungovania a vie na mieste vyskladať podľa požiadaviek zákazníka rôzne alternatívy riešenia. Hľadáme človeka, ktorý sa na mieste sám rozhodne, aký variant, je pre zákazníka výhodný a tento variant vie i finančne naceniť a zrovnať s konkurenciou. Hľadáme človeka, ktorý má schopnosti udržiavať a rozvíjať strategické partnerstvá so zákazníkmi.Pracovné podmienkyPracovný čas: viac info »
Ne, jan 14, 2018
PozriPracu.sk
Na pracovnej pozícii prevádzkový dispečer bude zamestnanec vykonávať:- obsluha inteligentného riadiaceho systému objektu zameraného na efektívnosť chodu objektu, zabezpečenie tepelnej pohody a správnej mikroklímy v objekte,- čiastočné riadenie prevádzkových pracovníkov (počas víkendov, sviatkov a vo večerných hodinách),- vybavovanie požiadaviek nájomcov zo všetkých objektov v správe spoločnosti - centrálny dispečing nahlasovania porúch, závad a pripomienok (počas sviatkov, víkendov a vo večerných hodinách),- spoluzodpovednosť za priepustnosť prístupových plôch, chodníkov, parkovísk, a to najmä v zimnom období v zmysle smernice o zimnej údržbe (počas sviatkov, víkendov a vo večerných hodinách),- zabezpečenie prevádzky zasadacích a rokovacích priestorov v objekte (počas sviatkov, víkendov a vo viac info »
Pi, jan 12, 2018
PozriPracu.sk
Pracovné podmienkyPráca na zmeny: turnusová práca viac info »
Pi, jan 12, 2018
PozriPracu.sk
Výkon pedagogickej činnosti v odbornom výcviku žiakov podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch v znení neskorších predpisov.Práca so žiakmi v odbore stolár v stolárskej dielni a komunikácia s firmamiv rámci odborného výcviku.Pracovné podmienkyPracovný čas: od 7:00 do 14:30Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim viac info »
Pi, jan 12, 2018
PozriPracu.sk
- technická údržba staníc- obhliadky a inštalácia AC/DC stojanov- riešenie korektívnych zásahov- preventívna údržba staníc, koordinácia dodávateľov v oblasti pôsobnosti- netechnická údržba staníc- spotreba elektriny/analýzy, vzťah s dodávateľmi, meranie- testovanie nových technológii- sklad náhradných dielov (evidencia, optimalizácia)- vypracovanie podkladov k projektovej dokumentácii - dispečing/pohotovosť- participácia na projektoch aplikovaného vývoja v oblasti prepojenia EV infraštruktúry a energetiky viac info »
Pi, jan 12, 2018
PozriPracu.sk
Junior Sales Analyst je part-time dočasná pozícia, ktorú odhadujeme na približne 3 mesiace. Kandidát bude zodpovedný za prípravu a analýzu obchodných segmentov, vyhľadávanie kontaktov vo verejných databázach, príprava výstupov po jednotlivých vertikálach, napĺňanie CRM. Cieľom je vygenerovať podrobnú databázu kontaktov pre obchodný tím. viac info »
Št, jan 11, 2018
PozriPracu.sk
- posudzovanie finančnej situácie firiem, obchodných plánov s cieľom schvaľovania korporátnych úverov °tvorba odvetvových analýz - vypracovanie cash flow projekcií - monitoring existujúceho portfólia klientov - vytváranie ratingov klientov - aktívna komunikácia s klientom viac info »
Št, jan 11, 2018
PozriPracu.sk
#IT#security#hľadáme teba#- monitoring bezpečnostných incidentov a zodpovednosť za ich riešenie,- testovanie, implementácia a ďalší rozvoj interných bezpečnostných systémov a nástrojov (SIEM, DLP),- podieľanie sa na pravidelnom testovaní úrovne zabezpečenia prevádzkových systémov a vyhodnocovaní ich zraniteľnosti na existujúce hrozby,- evidovanie operačných a bezpečnostných incidentov- príprava a aktualizácia analýz, smerníc, predpisov a postupov v oblasti bezpečnosti IT systémov, - spolupráca pri organizácii školení v oblasti IT bezpečnosti viac info »
Št, jan 11, 2018
PozriPracu.sk
10.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
17.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
17.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
15.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
18.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
17.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
17.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
17.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
15.1.2018 Bratislava viac info »
Kariera.sk
12.1.2018 Slovenská republika; Bratislava viac info »
Kariera.sk

 

Reklamný priestor