UFO Skywalk

UFO Skywalk

UFO Skywalk Bratislava adrenalínová atrakciaUFO Skywalk je unikátna adrenalínová atrakcia. Umožní vám vychutnať si návštevu vyhliadkovej veže UFO z úplne inej perspektívy. V doprovode profesionálneho inštruktora vystúpite na okennú rímsu vyhliadkovej veže, za okná reštaurácie a zažijete neopakovateľný pocit blízkosti oblakov a vzdialenosti zeme pod Vami. Hneď ako zvládnete prvé kroky na rímse, čaká na Vás prechod okolo kupoly s úžasnými panoramatickými výhľadmi na Bratislavu.

 

 

UFO Zlaňovanie je vyhľadávaná atrakcia milovníkov rozkolísanej hladiny adrenalínu. Na vyhliadkovú vežu UFO vystúpite ako bežný návštevník, Vaša cesta dole bude však zážitok ako z iného sveta. Pod vedením profesionálneho inštruktora sa spustíte z kupoly vyhliadkovej veže UFO takmer sto metrov dlhou lanovou dráhou na Pláž pod UFOm. Zažijete nával adrenalínu, vzdialenosť i blízkosť zeme pod Vami a, pokiaľ to v prívale ostatných vnemov stihnete, vychutnáte si aj nádherný panoramatický výhľad na okolie.

Reklamný priestor

leave your comment


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.